54Truvabet Yeni Giriş

54Truvabet Yeni Giriş Adresi 54 Truvabet Oldu

54Truvabet yeni giriş adresi 54 Truvabet oldu ve yayın hayatına başladı. 54 Truvabet giriş linkleri sayfalarımızda hizmetinizde. 53Truvabet adresi artık kullanım dışı bırakılmıştır.

55Truvabet Yeni Giriş Adresi Olacak

Bir sonraki güncellemede 55Truvabet yeni giriş adresi 55 Truvabet olarak değişecek. Değişiklik olduğunda 55 Truvabet giriş butonları burada olacak.

Truvabet Para Çekme Limiti Var Mı?

Para çekmek istediğinizde sitede bazı sınırlandırmalar bulunuyor. Truvabet para çekme limiti bunlardan birisi. Gün içerisinde tek seferde çekebileceğiniz minimum miktar 100 TL olarak sınırlandırılmıştır. Ayrıca gün içerisinde çekebileceğiniz maksimum miktar ise 15500 TL şeklinde belirtilmiş. Haftalık çekebileceğiniz maksimum para limiti 100.000 TL olurken aylık çekebileceğiniz maksimum limit 255.000 TL gibi son derece yüksek bir rakamla sınırlandırılıyor. Limitleri yorumlamaya çalışırsak alt limitler bakımından 100 TL belirlenerek üyelerin kolaylıkla en az kazanımlarını bile çekmesine izin veriliyor. Üst limitler bakımından inceleyecek olursak bir ay içerisinde 255.000 TL gibi astronomik bir rakamı bile çekebiliyorsunuz. Dolayısıyla Truvabet  kolay işlem yapabilmesi için sizlere en uygun limitleri belirlemiş ve bu şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Truvabet Para Yatırma Limitleri Nelerdir, Nasıl Para Yatırılır?

Para yatırmak istediğinizde çok fazla beklemenize gerek yok. Banka havalesi kullandığınızda 10 dakika içerisinde işleminiz tamamlanıyor. Sanal hesaplarla birlikte en fazla 30 dakika beklemek zorunda kalıyorsunuz. Truvabet para yatırma limitleri de uygun olarak değerlendirilebilir. Çünkü para yatırmak istediğinizde banka havalesi uygulaması için minimum 200 TL belirlenmiş. Bu rakam zaten en yüksek olan para yatırma limiti. Ecopayz uygulamasında sadece 1 TL ile para yatırabilirsiniz. Astropay uygulamasında Dolar cinsinden para yatırıyorsunuz ve 10 Dolar alt limit belirlenmiş. Paykasa ve Otopay uygulamalarında ise 10 Euro para yatırmalısınız. PTT banka transferi yöntemini kullanıp para yatırmak istediğinizde minimum limit 55 TL. Cepbank veya Kare kod, referans numarası tercihinde bulunursanız 20 TL ile işlem yapmalısınız. Gördüğünüz gibi limitler oldukça makul. Bu limitler ile birlikte günün her saatinde para yatırıp para çekebilirsiniz. Güven içerisinde bahis seçeneklerinde şansımızı denemeye gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın